Kontakta oss

Vi på Rådasand hjälper dig gärna. Nedan hittar du våra kontaktuppgifter.

Öppettider kontoret
Mån-tors: 07:30-12:00, 13:00-16:00
Fre: 07:30-12:00, 13:00-15:00

Öppettider utlastning
Mån-tors: 7:00-12:30, 13:00-15:45
Fre: 7:00-12:30, 13:00-15:00

För förfrågningar: info@radasand.se
För beställningar: order@radasand.se

Behöver du mindre kvantiteter och bor i närområdet är du välkommen att vända dig till Optimera Lidköping som är återförsäljare av våra produkter inom byggindustri och trädgård.

Kontakta Rådasand

Kundservice

Kontakta oss gärna, så hjälper vi dig.

Telefon: 010-4568900

VD
Helena Tellberg
0733-84 70 20
helena.tellberg@peab.se

Arbetschef
Jonas Thim
010-456 89 12
jonas.thim@radasand.se

Arbetsledare
Amil Zubcevic
010-456 89 00
amil.zubcevic@radasand.se

Produktionstekniker
Martina Danielsson
010-456 89 03
martina.danielsson@radasand.se

Kvalitetsledare
Mark Döse
010-456 89 13
mark.dose@radasand.se 

Sälj och marknadsansvarig
Emma Beck
010-456 89 02
emma.beck@radasand.se

Ordermottagare (föräldraledig)
Louise Larsson
010-456 89 05
louise.larsson@radasand.se

Ordermottagare
Cecilia Duhalde
010-456 89 00
cecilia.duhalde@radasand.se

Dela det här på:

Vi använder cookies. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du att cookies används.